Téměř po dvou letech stavění, licencování a bezproblémovém provozu bezpilotních systémů jsme rozšířili spektrum našich činností a založili společnost UAVEX s.r.o.. Dřívější zaměření na audiovizuální tvorbu jako RCK Media jsme nezatratili nýbrž nechali žít svým již nastaveným životem na poli tvorby dokumentů, pořadů a zakázkových děl.

UAVEX s.r.o. je projektem, který je zaměřen čistě na bezpilotní systémy, jejich vývoj a konstrukci, prodej, servis a zejména praktické uplatnění. Odborníci se zkušenostmi v oblasti bezpilotních prostředků, profesionální videotvorby a fotografie, geodézie, tvorby softwaru aj jsou tu pro Vás a dokáží nabídnou schopnosti pro vytvoření částí celku nebo i celého projektu. Se zkušenostmi ziskanými v předchozí praxi nejen s bezpilotními prostředky, ale i v oblasti vzdělávání provádíme odborné školení k bezpilotním prostředkům a pomáháme vyřizovat legalizaci leteckých prací našim klientům.
Jako RCK Media jsme zakládajícím členem České Asociace Profesionálních Provozovatelů Bezpilotních Prostředků, kdy se aktivně zabýváme osvětou a pořádáním seminářů pro odbornou i hobby veřejnost.
Na tomto webu naleznete informace o našich činnostech, produktech a nabidce řešení Vašich potřeb v rámci bezpilotních prostředků. Pokud máte zájem o naše služby, výrobky, konzultace, výcvik či Vás jen zajímají informace o bezpilotních prostředcích tak se na nás obraťte. Rádi poskytneme pomocnou ruku formou konzultace nebo spolupráce.
Jsme flexibilní časove, vzdálenostně i mentálně. Je jedno, že je Váše firma nebo les na druhé straně republiky. Díky pobočkám působíme celorepublikově. Pobočky naleznete v Praze, Brně a Bystřici pod Hostýnem.